هتل مینا سلام دبی

هتل مینا سلام دبی یک هتل پنج ستاره لوکس ومجلل است که نام آن برگرفته از پری افسانه عرب می باشد . این هتلل در سال 2003 در زمینی به مساحت 40 هکتار در منطقه مدینه جمیرا افتتاح شد . مالک این هتل مالک هتل هفت ستاره جهان است و هتلداری حرفه ای می باشد که در این هتل نیز از بالاترین استانداردهای هتلداری در سطح جهان تبعیت می کند . این هتل مجلل و خیره کننده با امکانات کامل و بی مثال خود اقامتی رویایی را برای مسافران تور دبی فراهم می کند. این هتل در کنار اتوبان صفوح واقع شده و تا فرودگاه بین المللی دبی تنها نیم ساعت فاصله دارد.

هتل مینا سلام دارای انواع اتاق های مجلل و رو به دریا و خلیج است که کلیه اتاق ها دارای بالکن اختصاصی می باشند و به صورت متنوع و برای سلایق مختلف دکوربندی شده اند. فضای بزرگ اتاق ها با دکوراسیون و چشم انداز منحصر به فرد خو اقامتی شاهانه را برای مسافران تور دبی فراهم می کند.

هتل مینا سلام دبی

هتل مینا سلام دبی

 امکانات هتل مینا سلام

 رستوران، پذیرش شبانه روزی، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار،  آسانسور، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل - تهویه، بار، باغ،زمین بازی کودکان، سرویس نگهداری کودکان، ماساژ، استخر روباز،سونا، مرکز سلامت و آبگرم، استخر سر پوشیده، اتاق و امکانات برای معلولین، تنیس، مرکز بدنسازی، زمین گلف، موج سواری، اسکواش، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی ، صرافی،  فروشگاه هدایا و سوغات، کرایه ماشین، خدمات تورها ، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز

 

هتل سلام مینا دبی

کافه هتل مینا سلام دبی

هتل سلام مینا دبی

اتاق هتل مینا سلام دبی

هتل سلام مینا دبی

اتاق هتل مینا سلام دبی

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید